Дуплексне сканування (УЗД) вен нижніх кінцівок в Києві

Дуплексне сканування вен нижніх кінцівок - це одна з методів ультразвукового дослідження, заснована на застосуванні ефекту доплера. Суть процедури в тому, що УЗ-хвилі відбиваються від рухомих клітинних компонентів крові (еритроцитів), датчик уловлює сигнал і передає на комп'ютер для аналізу. В результаті УЗД-фахівець отримує велику кількість інформації про стан і проблеми поверхневих і глибоких кровоносних судин.
Завдання дуплексного сканування-досліджувати кровообіг у венах нижніх кінцівок, обчислити швидкість і виявити порушення кровотоку, оцінити стан судин, визначити локалізацію запалень, патологічних змін венозного клапана і стінок, тобто своєчасно діагностувати розвиваються судинні захворювання ніг.
проводиться для постановки діагнозу або і в профілактичних цілях. Процедура також дає можливість лікарю спостерігати за станом пацієнта і стежити за динамікою розвитку хвороб.


Переваги дуплексного сканування вен ніг


• Абсолютна нешкідливість. Ультразвук - це механічні коливання високої частоти, які не є випромінюванням, тобто не завдають шкоди здоров'ю.
• Відсутність дискомфорту і неприємних відчуттів. Діагностика проводиться без порушення цілісності шкіри.
• Високий рівень інформативності дозволяє виявити патологічні зміни в венах на доклінічних (ранніх) стадіях.
• Оперативність. Швидке отримання результату.
• Цінова доступність. Діагностична процедура не вимагає дорогих витратних матеріалів.


Показання


Призначається при варикозному розширенні судин, тромбоз, тромбофлебіті, атеросклерозі і ряді інших венозних захворювань ніг.
Рекомендується не відкладати УЗД судин нижніх кінцівок, якщо є явні порушення судинної системи:
• болі в ногах і швидка стомлюваність;
• набряки і важкість у гомілках;
• оніміння і відчуття холоду в стопах і пальцях;
• судоми в стані спокою, особливо в нічний час, і при фізичних навантаженнях;
• судинні зірочки і зміна кольору шкіри.
Приводом для обстеження також стає вроджені аномалії судин або існують підозри на наявність новоутворення. Процедуру проводять людям з групи ризику (спадкова схильність, вагітність, ожиріння). Враховується і гендерний чинник (за статистикою, жінки більш схильні до захворювань вен). Також призначається пацієнтам, які перенесли інфаркт, інсульт, в анамнезі яких гіпертонія або цукровий діабет. У разі нещасного випадку нижніх кінцівок і при підготовці до операцій і після хірургічного втручання.


Протипоказання

Для дуплексного сканування нижніх кінцівок вікові обмеження не передбачаються. До протипоказань відносяться рани і важкий стан пацієнта. 

Підготовка 

Спеціальної підготовки доплерографія не вимагає, але кращим людям рекомендується утриматися від сигарет за кілька годин до процедури. Нікотин, викликаючи спазм судин, може негативно вплинути на об'єктивність результату. З цієї ж причини не можна приймати і тонізуючі напої.


Як проводиться


УЗД вен ніг робить висококваліфікований практикуючий лікар ультразвукової діагностики на апараті УЗД експертного класу з високою якістю візуалізації. Лікар наносить на досліджувану область медичний гель, за яким водить датчиком. УЗД-фахівець оцінює інтенсивність і повноту кровотоку, бачить найменші зміни і
патології вен нижніх кінцівок, здійснює точну розшифровку результатів. Це стає запорукою постановки адекватного діагнозу лікарем-флебологом, розробки або
коригування ефективної схеми лікування. Час процедури - 20-30 хв. Пацієнт отримує висновок практично відразу після дослідження. 

Клініка Гіппократ пропонує в комфортних умовах зробити УЗД вен нижніх кінцівок в Києві. Ми гарантуємо високоінформативне обстеження, точний результат і відмінний рівень сервісу, а також доступні ціни. З актуальною вартістю УЗД ознайомтеся в нашому прайсі.

Вартість УЗД
Доплерографія вен нижніх кінцівок 450 грн
Записатися
Фахівці
Жайворонок Леся

Лікар УЗД, терапевт

Досвід роботи: 16 років

Приймає: Пн, Нд

Робить:

УЗД органів малого тазу

УЗД органів черевної порожнини

УЗД молочних залоз

УЗД щитовидної залози

УЗД яєчок

УЗД вен і артерій кінцівок

Узі судин голови та шиї

>Сухоревскій Олександр

Лікар УЗД

Досвід роботи: 20 років

Приймає: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

Робить:

УЗД органів малого таза

УЗД органів черевної порожнини

УЗД молочних залоз

УЗД щитовидної залози

УЗД яєчок

Узі вен і артерій кінцівок

Узі судин голови і шиї

Ехокардіографія

Рей Олена

Лікар УЗД

Досвід роботи: 30 років

Приймає:Вт

Робить:

Ехокардіографія