УЗД передміхурової залози в Києві

УЗД простати - це дослідження за допомогою ультразвукових хвиль, мета якого виявити можливі патології передміхурової залози і органів сечостатевої системи. Результат діагностичної процедури дає можливість лікаря-уролога поставити адекватний діагноз і підібрати методику ефективного лікування, а також спостерігати за динамікою розвитку захворювання. У профілактичних цілях УЗ-дослідження щорічно рекомендується проходити чоловікам, які досягли 45 і більше років.


Показання


Призначається діагностична УЗ-процедура при гострих і хронічних інфекційно-запальних процесах простати, а також при судинних і запальних захворюваннях сечостатевого апарату. Дослідження призначається при підозрі на кісту і пухлини такі, як аденома і рак простати. На УЗД діагностується абсцес передміхурової залози.


УЗ-дослідження також необхідно, якщо чоловіка турбують такі симптоми:
• порушення і дискомфорт при сечовипусканні;
• біль в паху або промежини;
• кров у сечі, спермі;
• порушення статевої функції.
Завдяки УЗД передміхурової залози можна визначити причини чоловічого безпліддя. Процедуру також потрібно пройти, якщо є відхилення від норм в результатах аналізів.


Протипоказання


Після операцій на прямій кишці УЗД органів малого таза у чоловіків не проводиться. Також необхідно обов'язково попередити лікаря, якщо в анамнезі геморой, тріщини, запалення навколо ануса.


Як підготуватися


Перед УЗД трансректальное методом потрібно зробити очисну клізму. Перед процедурою є небажано. Останній прийом їжі рекомендується не пізніше, ніж за 6-8 годин до УЗ-дослідження, а газообразующие продукти потрібно виключити за 3-5 днів. За 1-1,5 ч. До процедури потрібно випити близько 1 л води без газу, щоб сечовий міхур був добре наповнений.


Як проводиться


Діагностичне дослідження може здійснюється двома методиками.
• Трансректальне УЗД проводиться шляхом введення в пряму кишку надчутливого ультразвукового датчика, який має діаметр близько 15 мм. Пацієнт лягає на бік або на спину і згинає ноги, підтягуючи їх до живота.
УЗ-процедура проводиться не боляче, тому що немає хірургічного втручання, а для мінімізації дискомфорту застосовується медичний гель. ТРУЗІ простати відрізняться високою інформативністю, так як датчик максимально близько прилягає до простати.
• Трансабномінальное УЗД роблять через черевну стінку (живіт) в положенні лежачи на спині. Точність результату в цьому випадку трохи нижче, так як обстеження може поміщати жировий шар.
Час процедури - 15 хв. Протокол (висновок) з описом і розшифровкою результатів пацієнт отримує практично відразу.


Що показує


В ході УЗ-дослідження визначаються розміри і обсяг, а також структура, будова кожної частки простати. Оглядаються блізрасположенних органи сечовидільної і статевої системи, а також навколишні тканини.


У дорослих здорових чоловіків заліза повинна бути однорідної структури, симетричною, з чіткими контурами, розміри відповідати нормі по віковим групам.
У підлітковому періоді починається ріст залози і до 18-22 років нормальні розміри простати повинні відповідати:
• довжина - 20-23 мм;
• ширина - до 30 мм;
• товщина - до 20 мм;
• обсяг - близько 20 см ³.


З 45 років може статися збільшення передміхурової залози. Граничні значення розмірів, що вважаються нормою:
• довжина - 24 - 45 мм;
• ширина - до 42 мм;
• товщина - до 23 мм;
• обсяг - близько 25 см ³.


Після 55-60-ти років розміри і обсяг простати збільшуються до 30 см³, а залозиста тканина починає замінюватися сполучної.
Оцінює результати УЗД простати лікар. При цьому враховуються індивідуальні особливості пацієнта, стану здоров'я, спадковий фактор.
Клініка Гіппократ пропонує швидко і недорого пройти УЗД передміхурової залози в Києві. Ми створимо найбільш комфортні умови для проведення процедури, гарантуємо конфіденційність і високий рівень сервісу.

Вартість УЗД
УЗД передміхурової залози 360 грн
Записатися
Фахівці
Жайворонок Леся

Лікар УЗД, терапевт

Досвід роботи: 16 років

Приймає: Пн, Нд

Робить:

УЗД органів малого тазу

УЗД органів черевної порожнини

УЗД молочних залоз

УЗД щитовидної залози

УЗД яєчок

УЗД вен і артерій кінцівок

Узі судин голови та шиї

>Сухоревскій Олександр

Лікар УЗД

Досвід роботи: 20 років

Приймає: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

Робить:

УЗД органів малого таза

УЗД органів черевної порожнини

УЗД молочних залоз

УЗД щитовидної залози

УЗД яєчок

Узі вен і артерій кінцівок

Узі судин голови і шиї

Ехокардіографія

Рей Олена

Лікар УЗД

Досвід роботи: 30 років

Приймає:Вт

Робить:

Ехокардіографія