УЗД органів черевної порожнини в Києві

УЗД - безпечний, швидкий метод визначення захворювань. Обстеження черевної порожнини УЗД проводиться за допомогою високочастотних УЗ-хвиль. Ультразвук нормально переноситься організмом людини і побічних ефектів не викликає. Чи боляче робити УЗД? Дана процедура абсолютно безболісна.

Що показує обстеження?  

УЗД органів черевної порожнини відноситься до неінвазійної методам дослідження і є найбільш інформативним. Він дозволяє візуалізувати навіть незначні зміни, що відбуваються в органах. За допомогою УЗД перевіряють:
• заочеревинного простору;
• печінку;
• селезінку;
• підшлункову залозу;
• жовчний міхур.
Також при УЗД внутрішніх органів черевної порожнини можуть бути обстежені наднирники, репродуктивні органи, нирки.

 Як виконується УЗД?  

Для проведення процедури обстеження необхідно лягти. Від пацієнта потрібно нерухомість. Іноді лікар може попросити затримати подих на секунду або поміняти позу.
Датчик УЗ-установки випускає ехосигнали, що відбиваються від тканин, і приймає їх. На моніторі демонструється чорно-біле зображення досліджуваного органу. УЗ-дослідження дозволяє отримати 2-х і 3-вимірної картинку. Для кращого сканування на тіло наноситься гель. Вся процедура триває 15 хв.
Результат у вигляді протоколу видається через пару хвилин після процедури. Розшифровка показує, чи є зміщення органів, зміна розміру, запалення, пошкодження або новоутворення. При будь-яких відхиленнях від норми призначається ефективна терапія.

 Як правильно підготуватися до дослідження?  

Щоб діагностування було проведено коректно, пацієнтам рекомендується за три доби до УЗ-дослідження дотримуватися дієти. Не можна переїдати, краще харчуватися невеликими порціями. Що включає таке харчування? Дорослим рекомендується вживати в їжу:


• нежирний сир;
• зернові каші, які готуються на воді;
• нежирне м'ясо / риба (рекомендується приготування на пару);
• печені яблука;
• відварені яйця всмятку;
• чай несолодкий, звичайну воду.


Що входить в рекомендації для діабетиків, вагітних, немовлят? При цукровому діабеті перед діагностикою фахівці дозволяють випити легко підсолоджений чай, з'їсти сухарик. Немовлят рекомендується підгодувати за 3 години до діагностики. Вагітним жінкам УЗД призначається на ранок, щоб можна було перед процедурою обійтися без їжі 2-3 години.
На точність діагностики впливають проведені напередодні дослідження - ФГДС, колонкоскопія, гастрографія, рентген черевної порожнини, а також прийом деяких ліків. Тому необхідно про це повідомити лікаря.

 Що не можна перед УЗД черевної порожнини?  

Проведення діагностики накладає певні обмеження в харчуванні. Чи можна перед УЗД черевної порожнини є, пити каву? Відповідь однозначна - ні. На 3 дні перед дослідженням з раціону потрібно усунути продукти, які провокують газоутворення: боби, солодощі, борошняні вироби, овочі, фрукти сирі, газовану воду, молоко, клітковину, квашену капусту. Не можна жувати жуйку, приймати алкоголь, курити.

  Пам'ятка для УЗД черевної порожнини: 


• припиняється прийом їжі за 8 годин до дослідження;
• припиняється прийом рідин за 3 години до діагностики;
• процедура проводиться натщесерце;
• при проблемах травлення приймаються препарати, що усувають метеоризм.

У клініці «Гіппократ» ультразвукове дослідження органів проводиться досвідченими лікарями в комфортних для пацієнта умовах на сучасному обладнанні. Телефонуйте в клініку і записуйтеся на діагностику.

Вартість УЗД
УЗД черевної порожнини 460 грн
Записатися
Фахівці
Жайворонок Леся

Лікар УЗД, терапевт

Досвід роботи: 16 років

Приймає: Пн, Нд

Робить:

УЗД органів малого тазу

УЗД органів черевної порожнини

УЗД молочних залоз

УЗД щитовидної залози

УЗД яєчок

УЗД вен і артерій кінцівок

Узі судин голови та шиї

>Сухоревскій Олександр

Лікар УЗД

Досвід роботи: 20 років

Приймає: Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

Робить:

УЗД органів малого таза

УЗД органів черевної порожнини

УЗД молочних залоз

УЗД щитовидної залози

УЗД яєчок

Узі вен і артерій кінцівок

Узі судин голови і шиї

Ехокардіографія

Рей Олена

Лікар УЗД

Досвід роботи: 30 років

Приймає:Вт

Робить:

Ехокардіографія