Відгуки

ОтменитьДобавить комментарий

Олександра 08 июл 2021 в 16:44
Уважаемый директор клиники Гиппократ!! Романюк Игорь Петрович приведите клинику в порядок, а то деньги дерёте с ваших пациентов огромные а в клинике такой срач!!! Не порядок Игорь Петрович!!! Клиника просто дно.
Анна 06 июл 2021 в 13:27
Ужас! НИКОМУ НЕ ХОДИТЬ!
Я как кандидат медицинских наук была в ШОКЕ! Такой обман и вымогательство денег! Клиника просто УЖАС! Мало того, что деньги дерут ещё до приема, так ещё и назначают на бессмысленные процедуры ! Поэтому никому не рекомендую! Не ходите!
Тетяна 02 июн 2021 в 10:39
ЖАХ! НЕ РЕКОМЕНДУЮ!
Були на прийомі у дерматолога (Іванина О.В.). На першому прийомі за 350 грн. з'явилася надія, що, зробивши 4 аналізи (за рекомендіцією лікаря) вартістю 500 грн., розберемося у проблемах обличчя доньки. Але на наступному прийомі був жах. Результатів усіх аналізів не було, але це не завадило лікарці без пояснень, без будь-якого очищення обличчя нанести якусь білу гидоту і зробити процедуру апаратного сприяння проникненню лікар.засобів (1375 грн.), після якої були жахливі наслідки. Висновки категоричні. Це не клініка, а шарага для викачування грошей. Лабораторія, яка входить у структуру клініки, справляє враження фіктивної. Чеки клініка видає виключно за вимогою. Лікар Іванина О.В. - діє непрофесійно, накручує рахунки різними узі своєї ж клініки, маніпулює, і, що найбільше обурює, бреше в обличчя. Нікому не рекомендую!!!!
Цілодобово
Клиника "Гиппократ" - Клиника качественного медицинского обслуживания. Нам доверяют своё здоровье с 1999 года!