Спектральний аналіз волосся на мікроелементи у Києві

  • 03.07.2019

Спектральний аналіз волосся відноситься до неінвазійної методам діагностування. Він дозволяє побачити співвідношення мінеральних і хімічних речовин в складі волоса. Відхилення від норми (збільшення / зменшення) концентрації хімічних речовин у волоссі можуть свідчити про виниклі патологіях в організмі. У клініці «Гіппократ» в Києві проводиться аналіз змісту 28 мікроелементів у волоссі методом рентгено-флуоресцентної спектрометрії.

Що показує спектральний аналіз?  

Даний вид діагностики визначає наявність в організмі токсинів, отрут, отруєння, прихованих захворювань обміну речовин.
Основні елементи, які досліджуються при спектральному аналізі наступні:

Найменування елемента Умовні норми концентрації (мкг / г)
Цинк 120-200
Кальций 300-700
Железо 6-35
Калий 70-170
Селен 0.3-1.2
Медь 9-30
Хром 0.5-5.0
Марганец 0.5-2.0

Мідь і марганець беруть участь в синтезі сполучної тканини. Залізо, цинк, мідь -сприяють кровотворенню. Допомагає формувати кістки і скелет - кальцій, марганець, цинк. Потужним антиоксидантом є селен. Для нормальної роботи серця потрібно калій, а нормалізує жировий, вуглеводний обміни - цинк, хром. Недолік в організмі цих мікроелементів призводить до погіршення роботи систем і органів, різних нездужань, слабкості.

Токсичні елементи: ртуть, кадмій, цирконій, барій, миш'як, сурма, свинець, олово, вісмут. Це речовини отруйної дії і шкідливі для організму навіть в мінімальних кількостях. Вони можуть сприяти виникненню хвороб, порушити обмін корисних речовин. Для токсичних елементів немає норм, є допустимі рівні.
Досліджується також наявність додаткових макроелементів, таких як: кобальт, ванадій, нікель, титан, срібло і інші.

 Аналіз волосся на мікроелементи - принцип дії  

Для проведення дослідження на наявність мікроелементів у пацієнта в районі потилиці відрізається маленька пасмо волосся (5 см). Якщо потрібно визначення гінекологічних або гормональних патологій, тоді волосся зрізаються з області лобка. У разі відсутності волосся на голові, матеріал для дослідження береться з пахвовій зони.
В ході дослідження знежирену ацетоном пасмо волосся промивають дистильованою водою. Висушений матеріал опускають для повного розчинення в ємність з розчином азотної кислоти і води. Після чого суміш спалюється аргоном в спектрометрі. Відпрацьовані гази досліджуються датчиком, потім результати надходять в комп'ютер. На підставі даних аналізу лікар виставляє попередній діагноз і пацієнта направляють до лікуючого фахівця.


 Результати діагностики  

Готові результати аналізу надаються у вигляді звіту, який містить:
• звіт, в якому при наявності більшої чи меншої кількості мікроелементів описуються передбачувані причини і наслідки таких змін;
• таблицю з даними про концентрації мікроелементів у волоссі;
• діаграму, в якій результати аналізу показані графічно;
• рекомендації щодо лікування.


Дослідження методом спектрального аналізу не дозволяє поставити остаточний діагноз. Для більшої точності визначення захворювання необхідно додатково здавати інші аналізи. Але, завдяки такій діагностиці можна виявити, які органи в організмі знаходяться в стані відхилення від норми.
Спектральний аналіз в клініці проводиться на високоточному сучасному обладнанні. Записуйтеся на дослідження прямо зараз!

Вартість
Спектральний аналіз волос 1535 грн
Записатися