Медикаментозне кодування від алкоголізму у Києві

  • 27.11.2019

Регулярне вживання спиртних напоїв з великою ймовірністю призводить до розвитку небезпечного захворювання, яке руйнує фізичне і психічне здоров'я, - алкоголізму. Алкоголь має властивості проникати крізь захисний бар'єр нервової системи, значно погіршує роботу центральної нервової системи, впливає на ендокринну систему і порушує функції всіх органів на клітинному рівні. Лікування алкоголізму медикаментозним методом є одним з найбільш ефективних способів.

Які симптоми виникають при алкогольної залежності?

Серед симптомів, що вказують на розвиток алкогольної залежності, можна виділити наступні:
• Емоційне задоволення - після випитого алкоголю виникають сильні позитивні емоції, людина не може собі підняти настрій або розслабитися іншими способами.
• Толерантність - організм звикає до постійної алкогольної інтоксикації і йому для задоволення потрібні великі дози.
• Втрати пам'яті - наступають після тривалого прийому спиртного в високих дозах або після гострого отруєння етиловим спиртом.
• Постійне бажання випити - вживання алкоголю в будь-який час доби і перед їжею, часто поодинці.
• Проблеми в соціальному житті - постійне роздратування, виникнення асоціальної поведінки, відсутність турботи про себе і рідних.
• Тривожність - порушення сну, сонливість, дратівливість, агресія, почуття провини після випитого.
• Бажання "похмелитися" - людина на наступний день позбавляється від симптомів похмілля вживанням спиртного ( "похмелятись").
• Погіршення здоров'я - розлади шлунково-кишкового тракту, зниження імунітету, тремор, збій нормального серцевих ритмів, підвищений тиск, болі в області печінки.

Що таке медикаментозна кодування?

Медикаментозна кодування від алкогольної залежності грунтується на застосуванні сильнодіючих препаратів, які не сумісні з етиловим спиртом (активною речовиною всіх алкогольних напоїв) є одним з найбільш токсичних і шкідливих речовин для людського організму. Такі препарати перешкоджають розпаду алкоголю і в разі його вживання виникає негативна реакція організму: запаморочення, нудота, тремор, пітливість і ін.
Методи медикаментозного лікування розрізняють за способом введення препаратів в організм:
• Торпедування - введення препаратів внутрішньовенним уколом.
• Вшивання - введення під шкіру стерильні таблетки з активною речовиною.
• Прийом лікарських препаратів у вигляді таблеток, капсул і ін.
Варто зазначити, що лікування алкоголізму має включати в себе також психологічну терапію, оскільки його першопричиною є емоційні проблеми.

Як проводитися медикаментозне лікування алкоголізму в клініці "Гіппократ"?

У київській клініці "Гіппократ" лікування від алкогольної залежності проводиться анонімно. Фахівці проводять комплексну терапію, яка включає методи традиційної медицини і психотерапії. Перед призначенням лікування пацієнт проходить діагностику у нарколога, невропатолога, гастроентеролога і у лікарів інших спеціалізацій. Перед прийомом препаратів проводиться очищення організму від токсинів методом медичної детоксикації. Протягом всіх етапів терапії залежного супроводжує лікар, щоб простежити за виконанням рекомендацій і вчасно скоригувати схему лікування, в разі необхідності. Для консультації запишіться на прийом за вказаними на сайті номерами.

Вартість
Консультація нарколога з тестом на алкоголь 455грн
Хімічне кодування 3000-5000 грн
Записатися