Лікування варикозного розширення вен в Києві

  • 11.11.2019

Варикозне розширення вен ніг - це найпоширеніше захворювання поверхневих судин, яке характеризується порушенням відтоку крові і неспроможністю клапанів. За різними даними, це захворювання зустрічається у 60% жінок і 56% чоловіків працездатного віку. На сьогодні для лікування варикозу фахівці використовують безліч дієвих методів.

Який принцип розвитку варикозного розширення?

Для того, щоб кров циркулювала по судинах до серця, в венах нижніх кінцівок передбачені спеціальні клапани, що забезпечують рух крові в одному напрямку - від низу до верху. Крім того, руху крові сприяють скорочення м'язів під час їх роботи. Якщо вена розширилася, клапани перестають змикатися і виконувати свою функцію, кров починає застоюватися в посудині, ніж провокує ще більшу її розширення.

У більшості випадків головний фактор, який сприяє розширенню вени - спадковість. Також серед основних причин розвитку виділяють: надлишкову масу тіла, нездоровий спосіб життя, малорухливість, важкі фізичні навантаження (в тому числі у професійних спортсменів), гормональні порушення і вагітність. Останній фактор пояснює більш часте виникнення патології у жінок.

Які симптоми спостерігаються при варикозі?

Серед симптомів, що вказують на розвиток варикозу, можна виділити наступні:
• Болі в ногах різного характеру;
• Відчуття тяжкості і судоми в нічний час;
• Регулярні набряки, які особливо помітні до кінця дня і зникають на ранок;
• Виражена судинна сітка або поява судинних "зірочок";
• Збільшені вени на ногах або помітні вузлики блакитного відтінку;
• Поява пігментації - шкіра на ногах набуває невластивий їй коричневий колір і покривається темними плямами.
Чому потрібно лікувати варикозне розширення вен?
Згодом варикозне розширення прогресує, переходячи в важкі форми. Можуть з'явитися такі ускладнення як: тромбофлебіт (закупорка вени тромбом) і трофічна виразка (глибока незагойна рана). Ці стани можуть призвести до важкими наслідками, аж до повної зупинки кровопостачання нижніх кінцівок і некрозу.

Які види лікування варикозу практикую в клініці "Гіппократ"?

Тактику лікування варикозного розширення вен вибирають виходячи зі стадії хвороби. На початкових етапах застосовують консервативні методи лікування:
• компресійна терапія - пацієнт носить компресійний білизна (гольфи, колготки або панчохи);
• Медикаментозну терапію - призначення спеціальних препаратів - венотоников, які можуть бути у вигляді таблеток, зовнішніх мазей або гелів;
• Фізіотерапію - пресотерапія (апаратний масаж стисненим повітрям), LPG (апаратний вакуумно-роликовий масаж), гірудотерапію (процедури постановки п'явок) і озонотерапію (введення внутрішньовенно розчиненого в фізіологічному розчині озону).
Для стійкого вилікування від варикозу необхідно оперативне лікування:
• Ендовенозная лазерна коагуляція - вплив на уражену судину лазером;
• Відкриті методи - стандартні операції по лигированию і / або видалення деформованих вен;
• Склерозирование - введення в вену за допомогою ін'єкцій спеціальний препаратів, які допомагають виключити вену з процесу кровообігу.
• Розроблено також методи біологічної електрозварювання варикозних вен.

Для вибору методики необхідно пройти ретельний медичний огляд у флеболога, після чого лікар зможе оцінити стан вен, призначити ефективне лікування, а також попередити появу ускладнень. Клініка "Гіппократ" обладнана якісним обладнанням, а лікарі мають великий досвід і високу кваліфікацію. Для проходження огляду, запишіться до нас на прийом за вказаними на сайті контактам.

Вартість
Консультація 350 грн
Доплерографія вен 450 грн
Доплерография артерій 450 грн
Записатися