Лікування псоріазу у Києві

  • 20.09.2019

Псоріаз - це важка системна патологія хронічного характеру, що вражає переважно тканини шкіри. Дане захворювання не передається при контакті з людиною, оскільки воно викликано імунною реакцією організму, але передається спадково.

Унаслідок яких чинників виникає псоріаз?

Однозначної версії про причини появи псоріазу немає, але відомо що в його основі лежить зміна більше 50 генів, внаслідок чого відбуваються зрушення в процесах організму і метаболізмі. При псоріазі поділ клітин шкіри починає сильно прискорюватися - замість 30 днів, життєвий цикл клітини становить 3-5 днів.
Виділяють три напрямки збоїв в організмі:
• Збій вуглеводного обміну;
• Збій обміну холестерину - пошкодження кровоносних судин;
• Збій імунних реакцій - організм сприймає клітини власного організму як чужорідне тіло.
Також на розвиток хвороби у великій мірі впливає психосоматика - стреси і психологічні удари провокують загострення.

Як себе проявляє псоріаз?

Найчастіше захворювання проявляється на голові, на руках, на ногах, на тулуб і на поверхні нігтів. Симптоми залежать від стадії, на якій перебуває хвороба:
1. Початкова (прогресуюча) - виникають дрібні висипання, на вершині яких з'являються сірі лусочки шкіри. Висип прогресує і утворює бляшки, супроводжується це сильним сверблячкою. Іноді ці бляшки мокнуть, через що може приєднатися інфекція.
2. Стаціонарна - процес сповільнюється, висипання залишаються але нових вже не з'являється. Бляшки покриваються скоринкою і сухими лусочками, запалення йде на спад.
3. Регресуючим - бляшки зменшуються в розмірах і розсмоктуються. Свербіж і лущення також проходять. Згодом на місці бляшок залишаються ділянки шкіри без пігментації.
Таким чином проходить цикл псоріазу, який з часом повторюється, іноді без видимих ​​причин.

Як потрібно лікувати псоріаз?

Лікування цієї хвороби - складний і тривалий процес, який повинен бути комплексним. Пацієнтам важливо змінити свій спосіб життя і навчитися попереджати візуальні прояви хвороби. Повинен вестися контроль жирового і вуглеводного обмінів, функцій імунної системи.
У клініці "Гіппократ" використовують такі методи лікування псоріазу:
• Лікарська терапія, препарати зовнішнього застосування від запалень, свербіння і інфекцій, місцеві гормональні засоби, засоби з активним цинком, саліцилової кислотою, молочною кислотою;
• Фізіотерапія - лікування холодом (кріотерапія);
• Лазерна терапія - для лікування вогнищ захворювання;
• Корекція раціону - збагачення раціону ненасиченими жирними кислотами, вітамінами групи В і D, виняток легкозасвоюваних вуглеводів, спиртного;
• Плазмаферез - проведення процедури очищення крові від токсинів і аутоантитіл;
• Спеціальні засоби для догляду за шкірою з ліпідами, нейтральним pH, без вмісту мила, спиртів та ароматизаторів;
Щоб терапія була більш ефективною, хворим необхідно включити в свій спосіб життя заняття спортом і обмежити себе від стресів для зменшення ризику рецидивів.

Самолікування при псоріазі строго протипоказано, схема лікування повинна призначатися лікарем в індивідуальному порядку, залежно від складності, площі, форми патології. У Києві лікування псоріазу займаються лікарі-дерматологи клініки "Гіппократ". Можливий запис на прийом в онлайн-режимі за вказаними на сайті контактам.

Вартість
Консультація дерматолога 350 грн
Дерматоскопія 100 грн
Люмінісцентна діагностика 30 грн
Записатися