Лікування геморою лазером

  • 16.07.2019

Геморой - це збільшення гемороїдальних вузлів патологічного характеру, що супроводжується періодичними кровотечами з анального каналу і частими рецидивуючими запаленнями. Статистика цього захворювання невтішна - 40% молодих людей страждають від геморою. Сучасні методи здатні швидко і безболісно вилікувати цю хворобу, один з них - лікування геморою лазером.

Що це таке?

Лазерне лікування геморою або лазерна коагуляція - це малоінвазивне оперативне усунення зовнішнього або внутрішнього геморою 2, 3, 4 стадії. Для проведення процедури використовують властивості високочастотних інфрачервоних променів, які легко видаляють і припікають венозні вузли, залишаючи сусідні здорові тканини неушкодженими. Генерує потік променів спеціальний лазерний апарат, завдяки йому можна налаштувати потік хвиль з потрібною фокусуванням, глибиною впливу на тканини, силою випромінювання.

Які переваги лазерного лікування геморою?

  • Використання лазерного променя для видалення геморою володіє такими плюсами:
  • Швидкість операції - процедура займає від 15 до 35 хвилин;
  • Немає кровотеч - лазер відразу припікає кров і не дає виникнути кровотечі;
  • Чи не залишає рубців - після операції від геморою не залишиться сліду;
  • Повне лікування - після видалення немає ризику повернення хвороби;
  • Короткий період відновлення - період післяопераційного відновлення від 3 до 5 діб, пацієнт зможе повернутися до роботи вже через тиждень;
  • Лікування геморою з ускладненнями - кровотечами гемороїдальних вузлів, тромбоутворення, запаленої слизової тканини заднього проходу.


Як потрібно підготуватися до видалення геморою лазером?


Перед лікуванням геморою лазером потрібна невелика підготовка пацієнта. У другій половині дня перед операцією призначають Клізмова очищення кишечника, а також прийом проносних препаратів. Більш ретельна підготовка (гідроколонотерапія) потрібна перед усуненням внутрішніх вузлів, для операції по усуненню зовнішніх вузлів лікар може її не призначили.

Як проводять лазерне лікування геморою?


Хірургічне усунення хвороби проводиться лікарем-проктологом. Спеціаліст вибирає методику проведення операції в залежності від складності проблеми. Операцію проводять після попередньої підготовки пацієнта і місцевого знеболювання в зоні хірургічного втручання, що значно простіше загального наркозу. Проктолог налаштовує потрібні параметри апарату, направляє лазер і проводить коагуляцію.

Пацієнту призначають профілактичні огляди через 1, 3, 6 і 12 місяців після операції, для спостереження за динамікою одужання і попередження можливих ускладнень.

Як проходить відновлення пацієнта після лазерної операції?

Після хірургічного втручання пацієнтові рекомендовано на кілька днів виключити з раціону продукти, які обтяжують спорожнення кишечника - борошняні та кондитерські вироби, овочі з грубою клітковиною (бобові і всі види капусти). У цей період потрібно збільшити вживання кисломолочних продуктів.

Де роблять лазерну коагуляцію геморою?


Методику лазерної коагуляції практикують кращі фахівці-проктологи київської клініки "Гіппократ". Лазерне усунення хвороби роблять пацієнтам від 18 до 65 років з використанням апарату "Ліка-хірург". Попередньо запишіться на проктологічне обстеження.

Вартість
Консультація проктолога 350 грн
Записатися