Лікування анальної тріщини в Києві

  • 15.09.2019

Однією з найпоширеніших хвороб, що з'являються в молодому та середньому віці. є анальні тріщини. Патологія не є небезпечною для життя, але негативно впливає на її образ, може призвести до тяжких ускладнень. Сучасні методи лікування анальних тріщин здатні ефективно впоратися з цією проблемою.

Які симптоми вказують на наявність тріщин анального проходу?

Тріщини анального отвору часто дають про себе знати низкою неприємних симптомів:
• Гострим больовим синдромом - у важких випадках такий біль призводить до невротичних станом або безсонні. Отличительно від геморою, вона може бути цілодобовою;
• Болями пульсуючого характеру - їх провокує підвищений тонус (гіпертонус) основний м'язи заднього проходу - анального сфінктера, який також може викликати спазми;
• кровотечі різного характеру - незначними або серйозними, що приводять до анемії.

Важкі форми захворювання можуть призвести до ураження гемороїдальної вени і її запалення, тому симптоми часто плутають з проявами геморою. Відрізнити ці дві патології може тільки лікар на проктологічному огляді.

Які причини провокують розвиток захворювання?

Головна причина виникнення тріщин в анальному проході - пошкодження слизової тканини прямої кишки, каталізатором якого можуть стати:
• Механічне вплив на слизову тканину при порушеннях стільця (замках, проносах);
• М'язова напруга, пов'язане з частим підняттям тяжкості або сильними потугами при здійсненні акту дефекації;
• Шлунково-кишкові патології;
• Деякі фізіологічні стану, такі як вагітність і пологи, особливо якщо вони стрімкі.

Які існують сучасні способи лікування анальних тріщин?

Лікування в клініці "Гіппократ" включає в себе два напрямки:
1. Консервативне лікування - іншими словами терапія, дієва в 80% випадків при гострій формі хвороби. Спектр цього напрямку включає: застосування медикаментозних препаратів і фізіотерапії.

Консервативна терапія включає в себе застосування мазей, гелів або свічок, усувають больовий синдром, і препаратів для нормалізації стільця. Також в неї входять процедури фізіотерапії:
• нашкірні магнитолазеротерапия - використання лікувальних властивостей електромагнітного поля лазерних променів;
• Внутріанальная лазеротерапія - впливу лазерним випромінюванням на саму рану;
• Лазерна фотодинамічна терапія - зняття запалення і поліпшення мікроциркуляції патологічно зміненої тканини за допомогою спеціального лазера.

2. Хірургічне лікування - це хірургічне втручання, метою якого є висічення тріщин при хронічному перебігу хвороби, завдяки малотравматичної технології операції, сберегающей тканину.

У хірургічній практиці клініки "Гіппократ" роблять два види операцій:
• анальний дилатацію по річках - це спеціальна техніка усунення спазму сфінктера, який порушує кровопостачання тканини і перешкоджає загоєнню тріщини;
• Лазерне вапоризацію - висічення горбків і огрубнули тканин лазером.

Для успішного лікування будь-яким з цих методів, пацієнту потрібно на період відновлення відмовитися від спиртного, важкої їжі, підняття важких предметів.

За які терміни відбувається повне лікування?

При дотриманні пацієнтом рекомендацій лікаря, повне відновлення можливо через короткі терміни - 1-2 тижні після операції або 6-8 тижнів терапії, залежно від тяжкості захворювання.

Запишіться на прийом проктолога клініки "Гіппократ" в Києві. На огляді досвідчений лікар проведе повну діагностику, призначить необхідну схему лікування, дасть всі необхідні рекомендації пацієнтові.

Вартість
Консультація проктолога 350 грн
Ректороманоскопія 400 грн
Записатися