Лабораторні дослідження

ппппппппппппп

Записатися
Інші фахівці
Іванина Олена Василівна
Лікар подолог - міколог

Мікологія займається грибковими захворюваннями і інфекціями, що передаються спорами грибів. Мікологія вивчає будову і поява грибів і грибкових захворювань, вплив на людину. Багато інфекційні захворювання передаються грибами - вони невидимі неозброєним оком людини, але занадто багато проблем вони доставляють пацієнтам.

Романюк Ігор Петрович
Лікар венеролог

Венерологія - галузь медицини, що вивчає інфекції, які передаються статевим шляхом (ІПСШ), захворювання чоловічої та жіночої сечостатевих систем. Лікар-венеролог клініки "Гіппократ" займається діагностикою, лікуванням і попередженням різних захворювань, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ).

Мялковський Дмитро Сергійович
Лікар проктолог

Проктологія - галузь медицини, яка займається діагностикою, профілактикою та лікуванням товстої кишки, параректальной області і заднього проходу. Хороший лікар-проктолог в клініці "Гіппократ" в Києві - досвідчений фахівець, який займається лікуванням безпосередньо проктологічних захворювань. Що таке проктологічні захворювання? Проктологічні захворювання приносять не тільки болісний дискомфорт, а й значної шкоди здоров'ю. І якщо відкладати візит до лікар-проктолог Київ в довгий ящик, то можливість безболісно позбутися від причин дискомфорту значно зменшується. До проктологічним захворювань відносять: хронічні запальні захворювання товстої кишки; функціональні розлади (запори); новоутворення (доброякісні та злоякісні); неінфекційні захворювання товстої кишки та ін.

Муштенко Лілія Олександрівна
Лікар кардіолог

Кардіологія - обширна галузь медицини, яка займається вивченням будови серця і судин, функцій серцево-судинної системи, діагностикою, лікуванням і профілактикою виникнення захворювань цієї системи. Фахівці нашої клініки досліджують причини появи хвороб серця і судин, а також прогнозує можливість захворювань в майбутньому. У сфері діяльності кардіологів клініки «Гіппократ» лежить проблема медичної реабілітації пацієнтів з ураженнями серцево-судинної системи.

Романюк Ігор Петрович
Лікар трихолог

Трихологія вивчає структуру волосся, шкіри голови, з'ясовує причини їх захворювання і розробляє методи їх лікування та профілактики. Основні скарги: випадання і порідіння волосся, повільний ріст волосся, підвищена сухість або жирність волосся і шкіри голови, свербіж, висипання, почервоніння, лупа, витончення, ламкість і посічені кінчики, тьмяність волосся і ін

Маніковский Віталій Станиславович
Лікар нарколог

Наркологія - галузь медицини, яка вивчає прояви і наслідки алкоголізму для організму людини. Лікування алкогольної залежності.

Цілодобово
Клиника "Гиппократ" - Клиника качественного медицинского обслуживания. Нам доверяют своё здоровье с 1999 года!