Про клініку «Гіппократ»

клініка «Гіппократ»

Проводимо консультування, обстеження (лабораторну, функціональну діагностику), консервативне і оперативне лікування, фізіотерапію. У нас кваліфіковані лікарі з величезним досвідом роботи. Сучасне обладнання, передові методи лікування.

Консультування
Ультразвукова діагностика
Лабораторна діагностика
Профілактичні обстеження
Лікування
Операції
Хто ми
15

лікарів

12

прийомних кабінетів

20

років роботи

168

годин в тиждень відкрито

KКлініка працює з 1999 року. За цей час проведено сотні тисяч консультацій, десятки тисяч ультразвукових обстежень, сотні тисяч аналізів, сотні операцій, десятки тисяч процедур фізіотерапії, гірудотерапії, ПРП терапії, плазмаферезу, плазмаліфтінга, озонотерапії, гідроколонотерапії, мезотерапії, сотні тисяч уколів і капельціц. Сотні тисяч задоволених пацієнтів. Ми відповідально ставимося до Вашому здоров'ю!

Чому обирають нас
Анонимность

Індивідуальний підхід і конфіденційність

Сервис 24 часа

Призначені процедури можна проходити в будь-який час доби

Работаем с 1999 года

20 років успішної работитна ринку медичних послуг

Квалифицированные специалисты

Специалисты с огромным опытом работы в практической медицине

Современное оборудование

Используется новое оборудование передовых брендов и одноразовый инструментарий

Лабораторные исследования

Все обследования можно пройти у нас

Наші лікарі
Останні новини
Лікування остеохондрозу хребта в Києві

Остеохондроз хребта - це захворювання, яке викликане декількома причинами одночасно. В його основі лежить дегенерація хребетного диска і подальше залучення в процес тел сусідніх хребців, зв'язок і міжхребцевих суглобів.

Медикаментозна блокада: що це таке і в яких випадках її застосовують?

Медикаментозна або лікувальна блокада - це метод усунення больового синдрому та інших видів неврологічної симптоматики за допомогою медичних препаратів. Вона дозволяє за дуже короткий термін позбутися від сильних болів, а також поліпшити якість життя і самопочуття пацієнтів в цілому. Таку техніку знеболювання успішно застосовують вже понад століття.

Як робиться м'яка мануальна терапія?

М'яка мануальна терапія - система лікування руками, що поєднує в собі глибокі знання в області неврології та ортопедії. Її застосовують для лікування всієї опорно-рухового апарату в цілому, а також окремих хребетних відділів у пацієнтів будь-якої вікової категорії .. М'яка мануальна терапія складається з кращих прийомів класичної мануальної терапії та остеопатії.

Причини головного болю

Визначення причин та лікування головного болю. Консультація невролога.

Медикаментозне кодування від алкоголізму у Києві

Лікування алкогольної залежності медикаментозно. Хімічне кодування.

Ефективне лікування хронічного та гострого простатиту

Вибір стратегії лікування простатиту залежить від: типу патології, перебігу, стадії розвитку, і наявності ускладнень. Розвиток запалення передміхурової залози найчастіше розвивається на тлі інфекційного зараження.