Контактные телефоны:
454-0454, 454-0444
454-0555, 332-7782
+38 (067) 446-8580
+38 (050) 446-8580
+38 (093) 446-8580
Русский | Українською
  Медиа о нас
  Наши услуги


АКТУАЛЬНЫЕ ТЕМЫ САЙТА

   Лечение за рубежом

  Диагностика

     Маммография
  Урология

  Гинекология

  Проктология
  Дерматология

 Косметология

   Трихология
  Венерология
  ЛОР

  Педиатрия

 Детская ортопедия

  Хирургия

  Флебология

  Гирудотерапия

   Эфферентная терапия
  Озонотерапия
  Физиотерапия
  Нетрадиционная медицина
  Наркология
  Неврология
  Гастроэнтерология
  Мануальная терапия
  Кардиология
  Психология
 

 
 • Новости


  28.02.2010  ВИДАВНИЧИЙ ЦЕНТР "ЛОГОС УКРАїНА"

  Довідково-іміджеве видання, що містить розгорнену інформацію про медичні організації та заклади різного напрямку в м.Київ - "Медично-оздоровчий комплекс столиці. Кращі лікарі Києва"

  Директор - Романюк Ігор Петрович.

  Клініка сімейної й невідкладної медицини «Гіппократ».

  І. П. Романюк — закінчив 1-й лікувальний факультет Національного медичного університету, лікар-уролог вищої категорії. Друга спеціалізація — організація та управління закладами охорони здоров'я.

  «Клініка «Гіппократ» працює з 1999 р.

  З моменту утворення її найвищими пріоритетами є:
  – висока якість медичного обслуговування,
  – сучасне медичне устаткування
  – застосування винятково одноразового інструментарію,
  – висококваліфікований персонал,
  – індивідуальний підхід, конфіденційність і анонімність.

  Сьогодні «Клініка «Гіппократ» — це одна з найкращих багатопрофільних клінік України, що надає широкий спектр якісних медичних послуг, і одна з найперших приватних медичних установ, що отримали акредитацію Міністерства охорони здоров'я України. Якісно новий рівень процесу лікування пацієнтів і його результат забезпечується загальною злагодженою роботою висококваліфікованих лікарів і медсестер. Кожен фахівець працює у своїй окремій галузі лікування. Завдяки вузькій спеціалізації спеціалісти клініки мають можливість постійно підвищувати рівень своїх знань і кваліфікаційних вимог на основі новітніх досягнень світової і європейської медицини.

  Клініка «Гіппократ» — одна з небагатьох медичних установ Києва, де пацієнтам можуть запропонувати потужну діагностичну клініко-лабораторну базу, що дозволяє швидко й точно визначити захворювання ще до їх виражених проявів. Методика лікування підбирається індивідуально після комплексного обстеження. Пацієнтам пропонується повний спектр діагностики: електрокардіограма (ЕКГ), ультразвукова діагностика, рентгенографія, мамографія, ректороманоскопія, магнітно-резонансна томографія (МРТ), колоноскопія, комп'ютерна томографія (КТ), кольпоскопія, лабораторні дослідження тощо.

  Клініка охоплює такі галузі медицини: урологія, гінекологія, проктологія, хірургія, педіатрія, дерматовенерологія, сексопатологія, неврологія, отоларингологія, кардіологія, эндокринологія, наркологія, мануальна терапія, гірудотерапія, озонотерапія.

  Урологія, гінекологія та дерматовенерологія — провідні напрямки у клініці, з яких вона в 1999 р. розпочала своє становлення, приймаючи пацієнтів із жіночими й чоловічими проблемами.

  Відкриття у 2009 р. мамологічного кабінету було приурочене Всесвітньому дню боротьби з раком. У рамках проекту «Україна без раку молочної залози!» і «Збережемо жінкам груди!» клініка з багаторічним медичним досвідом і довірою киян представила сучасний мамограф «Lilyum» фірми «Metaltronica» (Італія) і машину для проявлення фірми «Кодак».

  Хірургія та проктологія — клініка «Гіппократ» — перша приватна клініка, яка впровадила систему THD Evolution (трансанальна гемороїдальна деартерилізація) — абсолютно нова віха у лікуванні геморою і найбільший прогрес у проктології. ТГД — найефективніший метод лікування геморою!

  Отоларингологія — для діагностики та лікування застосовується ЛОР-комбайн — відеоендоскоп — диво медичної техніки, новинка в Україні. Окрім ендоскопії, пристрій дозволяє застосовувати інші методи лікування: за його допомогою можна почистити вакуумом запалені мигдалики, промити гайморові пазухи, видалити сірчані корки з вуха тощо. Нещодавно у клініці з'явилося ще два пристрої нового покоління — терапевтичний лазер для лікування хронічних і гострих захворювань вух та носа, а також небулайзер (ультразвуковий інгалятор).

  Еферентна терапія — у клініці «Гіппократ» створено нове відділення еферентної терапії «Плазма», де на найсучаснішому й найновішому устаткування імпортного виробництва здійснюють мембранний і центрифужний плазмаферез, ультрафіолетову обробку крові (УФОК) і внутрішньовенне лазерне опромінення крові (ВЛОК).

  Гірудотерапія — один із нових напрямків клініки «Гіппократ». На жаль, практично будь-які ліки, а надто хірургічне втручання мають велику кількість побічних ефектів. Гірудотерапія має велику перевагу — вона не має побічних явищ!

  Озонотерапія — новий напрямок клініки «Гіппократ», при якому використовується медичний озон. Застосовують її в хірургії, терапії, при хворобах очей, інфекційних хворобах, в урології, венерології, дерматології, косметології, акушерстві, гінекології, стоматології, педіатрії, анестезіології й ін. Експериментальні дані дозволяють також робити висновок про ефективне втручання озону в роботу пухлинної клітини, кінцевим підсумком якого є загибель цих клітин, чим доведено доцільність озонотерапії в онкології.

  Дитяче відділення «Малятко».
  Пацієнтам пропонуються програми комплексного спостереження: малятам до 1 року; від 1 до 3-х років; від 3-х років і більше. Консультація педіатра може проводитися з виїздом додому цілодобово. Лікарі мають у своєму розпорядженні всю необхідну техніку, щоб і поза клінікою провести основні обстеження. Також можна запланувати виїзд додому «вузького» дитячого фахівця: гастроентеролога, імунолога, лор-лікаря, невролога, уролога. Одна з рідкісних пропозицій — консультація психолога.

  Дитяча клініка при «Гіппократі» — одна з небагатьох у Києві, що має ліцензію на календарну (обов'язкову) вакцинацію дітей. Тут можна прищепитися тими самими вакцинами, що й у звичайній поліклініці, але не в три-чотири заходи, а одразу — одним уколом, адже вакцинують високоочищеними полівакцинами імпортного виробництва з дотриманням термінів і схем, що складають національний календар щеплень.

  Ще один плюс клініки полягає у тому, що лікарі розглядають кожен випадок колегіально. Дитині призначають комплексне обстеження, а це зменшує ймовірність лікарської помилки. Сучасний апарат ультразвукової діагностики дає можливість проводити ехокардіографію, ультразвукову доплерографію, ультразвукове дослідження тазостегнових суглобів, нейросонографію. Цілодобово працює лабораторія, і завжди напоготові два автомобілі невідкладної допомоги.

  При клініці також відкрито Центр стоматологічної імплантації та протезування «Гіппократ-Дент» — який спеціалізується на:
  – встановленні сучасних імплантів,
  – проведенні хірургічних втручань різного рівня складності (наприклад, кісткової пластики — аугментації),
  – тимчасового або провізорного протезування (за потреби).
  Стоматологічна імплантація — це вживлення в кістку щелепи штучних коренів зубів-імплантів. Такий метод є альтернативою традиційного відновлення відсутніх зубів (зйомних та мостоподібних протезів) і єдиною на сьогодні якісною можливістю замінити їх на штучні, які за всіма показниками схожі на справжні. Стоматологічна імплантація проводиться як під місцевою, так і під загальною анестезією.

  Центр «Гіппократ-Дент» має до- та післяопераційні кімнати, оснащений необхідним обладнанням для дитячої і дорослої анестезії, інтенсивної терапії, для збереження гігієни, здійснення хірургічного і супровідного лікування пацієнтів.

  Медична компанія «Клініка «Гіппократ» разом зі своїми фахівцями й партнерами в Україні і за кордоном створила новий департамент організації медичного сервісу — «Гіппократ ІнтерМедСервіс Ассістанс» (ГІМСА).
  «Гіппократ ІнтерМедСервіс Ассістанс» об'єднує в одну мережу низку закордонних медичних компаній із метою надання своїм пацієнтам можливості пройти обстеження, лікування або реабілітацію за кордоном на високому технологічному рівні і з дуже високою якістю, а також обрати максимально відповідну клініку або лікаря в тій чи тій галузі медицини відповідно до рівня свого прибутку й географічного місця розташування. Ці компанії готові прийняти пацієнтів із різних країн, пропонуючи медичні послуги «Все в одному», починаючи від дня їх запиту й закінчуючи часом повернення пацієнта до рідної країни, — від лікарських консультацій і обстежень до найскладніших оперативних втручань.
  Департамент «Гіппократ ІнтерМедСервіс Ассістанс» є офіційним представництвом цих медичних компаній в Україні й початковим пунктом для одержання медичної інформації, координування і реєстрацій.

  Хто здоровий — той багатий.
  Ми допоможемо Вам обрати найкоротший шлях до одужання!!!

  Київ, бульвар І. Лепсе, 4, ЗАК «Росток»
  http://www.hippocrat.kiev.ua
  Тел.: (044) 454-0-404, 454-0-444, 454-0-454,
  454-0-555, 332-77-82, 331-13-15,
  331-19-03; T/ф: (044) 454-0-434


  Клініка «Гіппократ» працює цілодобово й без вихідних.


  <<< Назад
 •     


  [ ТРИХОЛОГ (ЛЕЧЕНИЕ ВОЛОС) ] [ ДЕРМАТОЛОГ ] [ УРОЛОГ ] [ ВЕНЕРОЛОГ ] [ ГИНЕКОЛОГ ] [ НАРКОЛОГ ] [ ЭНДОКРИНОЛОГ ] [ МАНУАЛЬНЫЙ ТЕРАПЕВТ, МАССАЖ ] [ ФИЗИОТЕРАПЕВТ ] [ НЕВРОЛОГ ] [ АНДРОЛОГ, СЕКСОПАТОЛОГ ] [ ПЕДИАТР ] [ ГАСТРОЭНТЕРОЛОГ ] [ ДИАГНОСТИКА ] [ ДЕРМАТОКОСМЕТОЛОГ ] [ ОЗОНОТЕРАПЕВТ ] [ ПРОКТОЛОГ ] [ ТГД (Трансанальная геморроидальная деартерилизация) ] [ КАРДИОЛОГ ] [ КОМПЬЮТЕРНАЯ ДИАГНОСТИКА ] [ ПСИХОЛОГ ] [ ГИРУДОТЕРАПЕВТ ] [ НАРОДНАЯ И НЕТРАДИЦИОННАЯ МЕДИЦИНА ] [ ОТОЛАРИНГОЛОГ (ЛОР) ] [ ЭФФЕРЕНТОЛОГ ] [ МАММОЛОГ, МАММОГРАФИЯ ] [ РЕНТГЕНОЛОГ ] [ ХИРУРГ ] [ ДЕТСКИЙ ОРТОПЕД ] [ ФЛЕБОЛОГИЯ ]